Kontakt


 


Sokolovská 1497
739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Provozovatel

Ing. Jana Brantál Němcová

 

Email:  nemcova@penzionnavyhlidce.cz

 

(+420) 602 769 418


Kudy k nám

Jak se k nám dostanete

Penzion na Vyhlídce se nachází na úpatí kopce Ondřejník v malebné okrajové čtvrti Frýdlantu nad Ostravicí zvané Vyhlídka. K penzionu je dobrý přístup v průběhu celého roku po asfaltové komunikaci, která je v zimě udržována. Penzion na Vyhlídce je rovněž dobře přístupný od vlakového a autobusového nádraží ve Frýdlantě nad Ostravicí, které je vzdáleno přibližně 10 minut chůze od penzionu. Jelikož Frýdlant nad Ostravicí je významným turistickým centrem v létě i zimě, jsou veškeré hlavní silniční tahy vedoucí do tohoto příjemného a svérázného městečka udržovány.

 

Popis cesty do našeho penzionu:
Město Frýdlant nad Ostravicí je dobře přístupné jak automobilem, tak vlakem či autobusem, případně letecky (nejbližší mezinárodní letiště se nachází v Mošnově, malým letištěm pak disponuje samotné město).

Cesta autem

Cesta od Frýdku – Místku:
Nejrychleji se k nám dostanete po rychlostní komunikaci I/56. Před Frýdlantem nad Ostravicí sjedete vpravo na most. Po výjezdu n most odbočíte doprava a hned na další křižovatce na konci mostu odbočíte doleva směr Pstruží. Pokračujete rovně cestou přibližně 1km až k rozcestníku Solárka, kde odbočíte vpravo. Odsud je to již pouze 400 m na menší křižovatku, na jejíž levé straně se nachází penzion.


Cesta od Frenštátu pod Radhoštěm:
Nejrychleji se k nám dostanete po silnici II třídy 483. Pojedete směr Frýdlant nad Ostravicí, projedete centrum města a pokračujete po hlavní ulici až na konec města na most. Na konci mostu odbočíte doleva směr Pstruží. Pokračujete rovně cestou přibližně 1km až k rozcestníku Solárka, kde odbočíte vpravo. Odsud je to již pouze 400 m na menší křižovatku, na jejíž levé straně se nachází penzion.

 

vytisknout

Cesta vlakem a busem

Při cestě vlakem je nutno vystoupit na zastávce Frýdlant nad Ostravicí. Nádraží je poměrně veliké, nově zrekonstruované a všechny vlaky zde zastavují. Po domluvě zajišťujeme odvoz z nádraží k penzionu zdarma. Pěšky se penzion nachází přibližně 10 minut chůze po modré turistické značce směr Ondřejník.
Poněvadž se autobusové nádraží nachází v bezprostřední blízkosti nádraží vlakového, je způsob cesty, jak se k nám dostanete, shodný s výše uvedeným.

Přejeme Vám šťastnou cestu

spolupráce webdnes.cz
©2010, Penzion na Vyhlídce       Informace o nakládání s osobními údaji hostů Penzion Na Vyhlídce